Nie daj się zwieść kompaktowym wymiarom i niskiemu zużyciu paliwa - Flipper 650DC to pełnokrwista łódź motorowa, wyposażona we wszystkie innowacyjne udogodnienia. Przestronny design w połączeniu z doskonałą zwrotnością i nowoczesną, skandynawską strukturą zapewniają odpowiednie akcenty charakteru, stylu i sportowego podejścia.

Flipper 650 DC

SWOBODA I ERGONOMIA

Przemyślany projekt łodzi sprawia, że wejście i opuszczenie pokładu Flippera jest łatwe i bezpieczne. W przejściu przez otwieraną przednią szybę umieszczone są stabilne schody, dzięki którym pasażerowie czują się pewnie i spokojnie podczas przechodzenia na przedni pokład. Umieszczone na rufie nowe i przedłużone platformy kąpielowe pozwalają na swobodne przejście obok silnika. Na rufie ukryte są również dwie obszerne skrzynki kotwiczne. Szeroka część rufowa zapewnia wystarczającą ilość miejsca dla osób uprawiających sporty wodne czy łowiących ryby.

Świetne rozmieszczenie kokpitu i siedzeń pozwala pasażerom poczuć się jak w domu, niezależnie od tego, czy chcą się opalać, spożyć posiłek czy po prostu spędzać czas na łodzi i cieszyć się rejsem. Elegancka, dobrze skrojona i trwała tapicerka sprawia, że cała łódź emanuje wyrafinowaną jakością. Przednia szyba zapewnia ochronę przed wiatrem, a fotele oferują wspaniały komfort i swobodę ruchu.

BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA

Kokpit uwidacznia dbałość producenta o bezpieczeństwo i wygodę. Pośrodku eleganckiego, matowego panelu znajduje się wielofunkcyjny ploter firmy Simrad. Oprócz funkcji GPS, znajdują się tutaj wszystkie dane silnika oraz inne informacje służące do nawigacji i monitorowania lokalizacji.Elementy sterujące i przyciski rozmieszczone są w sposób intuicyjny i łatwo dostępny, co w połączeniu z pięknym i ergonomicznym fotelem sternika sprawia, że prowadzenie Flippera 650DC daje jedynie pozytywne odczucia.

Flipper 650DC daje również możliwość noclegu. Pod pokładem przednim znajdują się dwie koje, zapewniające miejsce do spania dla czterech osób. Sofa na rufie z łatwością stanie się łóżkiem słonecznym lub miejscem do spędzenia nocy w świetle gwiazd.

Elektrycznie wysuwana, szufladowa lodówka utrzyma produkty w chłodzie i świeżości. Kuchenka gazowa znajdująca się przy umywalce oraz funkcjonalna sucha toaleta sprawią, że poczujesz atmosferę weekendu.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Długość 6,74 m
Szerokość 2,46 m
Waga (bez silnika) 1050 kg
Zanurzenie 0,7 m
Pojemność zbiornika paliwa 145 l
Ilość łóżek 2+2
Kategoria projektu C
Maksymalna ilość osób 7
Silnik Mercury 150 EFI
Moc silnika 115-200 KM
85-147 kW