Nie daj się zwieść kompaktowym wymiarom i niskiemu zużyciu paliwa - Flipper 650DC to pełnokrwista łódź motorowa, wyposażona we wszystkie innowacyjne udogodnienia. Przestronny design w połączeniu z doskonałą zwrotnością i nowoczesną, skandynawską strukturą zapewniają odpowiednie akcenty charakteru, stylu i sportowego podejścia.

Flipper 700 DC

MARZENIE PRZYSZŁEGO WŁAŚCICIELA

Podczas projektowania modelu 700 DC, inżynierowi i projektanci dokładnie wsłuchiwali się w głosy użytkowników m.in. Flippera 670 DC. Nowy cruiser fińskiej marki otrzymał poszerzoną platformę kąpielową, zapewniającą wygodę podczas wejścia i opuszczania pokładu – wszelkie aktywności i sporty wodne będą teraz bezpieczniejsze. Imponujący 12″ ploter marki Simrad wyświetla dane dotyczące położenia GPS oraz informacje dotyczące pracy silnika i innych instrumentów. Ekran plotera umieszczony w eleganckiej, czarnej, matowej desce rozdzielczej staje się przyjacielem sternika, który czuje, że panuje nad łodzią.

Seria nowoczesnych cruiserów do codziennego użytku zawładnęła rynkiem skandynawskim, umacniając pozycję marki. Według magazynu B?tliv, użytkownicy łodzi marki flipper należą do najbardziej zadowolonych właścicieli łodzi w Szwecji – dotyczy to zarówno jakości wykonania, jak i użyteczności, aspektu finansowego oraz obsługi i konserwacji.

WOLNOŚĆ I PRZYGODA!

Flipper 700 DC to łódź nowoczesna, multifunkcyjna, dla osób chcących użytkować ją w różnoraki sposób – spontaniczne kilkugodzinne zabawy na wodzie czy weekendowe rejsy z noclegiem. Układ pokładu oraz duża ilość miejsc do przechowywania pozwoli na zabranie nawet największych akcesoriów wodnych, takich jak deska SUP, narty wodne czy dmuchane materace. 

Przyjemne w dotyku materiały, którymi wykończono materace i siedzenia sprawią, że poczujesz się jak w domu. Sprytnie zaplanowane wnętrze, schowki i łatwo dostępne wyposażenie sprawią, że w łodzi zakochają się dorośli i młodsi uczestnicy wodnych wojaży.

Cruisery marki Flipper emanują stylem i funkcjonalnością. Fotel sternika, oprócz oczywistej funkcji, spełni się również jako wygodna dwuosobowa sofa – dzięki regulowanemu oparciu, przyjmiesz na niej wygodną pozycję. 

Znane już w konstrukcjach flipperów otwierane okno umieszczone na środku szyby czołowej ułatwia poruszanie się po pokładzie i załadunek bagaży. 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Długość całkowita 7,17 m
Szerokość całkowita 2,48 m
Zanurzenie 0,75 m
Waga (bez silnika) 1300 kg
Pojemność zbiornika paliwa 188 l
Pojemność zbiornika świeżej wody 48 l
Kategoria CE C
Max. ilość osób 7
Kabiny 1
Koje 2+1
Moc silnika 135-300 KM / 99-220 kW