Wysokiej jakości cruiser jest zwinny i niezawodny nawet przy sportowym tempie - dokładnie tego można oczekiwać od wysokiej jakości łodzi. Przestronna część wypoczynkowa zapewnia wygodę podczas rejsu nawet przy większej grupie osób, a szerokie kosze sprawiają, że Flipper 800 płynnie przechodzi w wielką łódź podróżną. Solidne stopnie do pokładu dziobowego zwiększają bezpieczeństwo dostępu i wyjścia.

Flipper 800 DC

FINALISTA MOTOR BOAT OF THE YEAR

Najnowsze modele serii Flipper od momentu pojawienia się na rynku, stają się wyznacznikami pewnych trendów w zakresie wydajności i innowacyjnego wzornictwa. Nowe i duże platformy kąpielowe otaczające silnik, zwieńczyły pracę na projektem 800 DC. Podczas rejsu Flipper zaskakuje świetnymi cechami i właściwościami użytkowymi, potęgując mocne wrażenia przy wejściu w ślizg. Podróżowanie tą jednostką jest bezpieczne, komfortowe i ekonomiczne, a co za tym idzie również korzystne dla środowiska tak Flipper 800DC wpisuje się w przyświecającą ECO MARINE filozofię.

Prowadząc Flippera 800DC poczujesz się jak w szybkim, sportowym samochodzie. W porównaniu do wielu innych łodzi o podobnych zasobach mocy, 800DC wyróżnia się świetną sterownością, wymagając przy tym minimalnego trymowania. Sztywny i dobrze wyprofilowany kadłub z gracją przecina wodę, sprawiając, że łódź zachowuje stabilność nawet przy dużych prędkościach. Mercury Verado V8 o mocy 400 koni mechanicznych,  zaskakuje nawet najbardziej wymagających motorowodniaków.

ZRĘCZNIE UKRYTE

Flipper 800DC został zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu nawet wygórowanych potrzeb. Jest idealny dla rodzin lub grup przyjaciół, chcących cieszyć się wspaniałymi chwilami podczas rejsu, uprawiając sporty wodne czy wybierających się na wycieczkę z noclegiem na jachcie. Za kokpitem znajduje się wygodna kanapa, którą w prosty sposób można przekształcić w łóżko do opalania lub dodatkowe miejsce do spania. Elegancki stół zgromadzi wszystkich pasażerów przy porannej kawie lub lunchu.

Flipper zainwestował w eleganckie rozwiązania, które również oszczędzają miejsce. Pokład skrywa niewidoczny na pierwszy rzut oka mały aneks kuchenny, rozkładający się przez siedzeniem pasażera za pomocą jednego przycisku. Pod siedzeniem pasażera znajduje się szufladowa lodówka o pojemności 36 litrów. Wydajne korytarze wentylacyjne zapewniają dobrą wymianę powietrza pod pokładem. Toaleta umieszczona w przestrzeni pod podłogą pozostaje widoczna tylko wtedy, kiedy jest potrzebna.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Długość 8,08 m
Szerokość 2,54 m
Waga (bez silnika) 1700 kg
Zanurzenie 0,75 m
Pojemność zbiornika paliwa 250 l
Kategoria CE C
Maksymalna ilość osób 8
Ilość łóżek 2+2
Moc silnika 200-400 KM
147-294 kW