Marka Flipper prezentuje nowy, flagowy produkt jednostkę 900 DC, stawiając duży krok na przód, w klasie większych day cruiserów. 900 DC zapewnia wszystko, czego można wymagać od jachtu; jest przyjemny w prowadzeniu, doskonale sprawdzi się podczas spokojnych rejsów oraz wodnych szaleństw. Wejdź na pokład niczym w inną rzeczywistość, w której wszystko jest - w tajemniczy sposób - dokładnie takie, jakie powinno być.

Flipper 900 DC

DOSKONALE SKOMPONOWANY

W kwestii żeglarskiego doświadczenia, łodzie Flipper we współpracy z silnikami Mercury stanowią zwycięską drużynę. Optymalizacja pracy silników już na etapie projektowania jest kluczem do doskonałej sterowności i niskiego poziomu hałasu. Obsługa łodzi i jej podzespołów jest tak prosta, jak to tylko możliwe, a ergonomia doskonała. Opcjonalny szklany ploter umożliwia wyświetlanie na jednym ekranie wszystkich danych dotyczących silnika i nawigacji. System Mercury Active Trim zapewnia właściwe ustawienie poziomu silników, co oszczędza paliwo oraz sprawia, że prowadzenie łodzi jest łatwe i przyjemne.

Bezpieczeństwo, funkcjonalność i ergonomia przenikają przez całą przestrzeń sterówki fotel sternika, przyciski i elementy sterujące, znajdujące się dokładnie tam, gdzie można się ich spodziewać. Podwójny ploter Simrad GO12 Glassbridge gwarantuje kapitanowi kontrolę zarówno nad nawigacją, jak i danymi silnika. Obsługa tempomatu oraz systemu Activ Trim odbywa się również poprzez kilka dotknięć na ekranie. Bardzo wygodny i ergonomicznie zaprojektowany fotel sternika sprawia, że nigdy nie zmęczysz się siedzeniem za kołem sterowym największego day cruisera Flippera.

WSZECHSTRONNY

Wyjątkowy układ pozwala na wykorzystanie łodzi na różne sposoby podczas przebywania na wodzie. Spotkania towarzyskie, przygotowywanie i spożywanie posiłków, kąpiele słoneczne, uprawianie sportów wodnych, nocleg, biwakowanie i inne zajęcia są możliwe w dogodnych i komfortowych warunkach.

Kabina dziobowa, salon oraz pokład rufowy doskonale nadają się do wypoczynku i relaksu. Dzięki zupełnie nowemu designowi z wysokimi wolnymi burtami, pokład zyskał niesamowitą przestrzeń, co przekłada na się na komfort i swobodę ruchów.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Długość całkowita 9,05 m
Szerokość całkowita 3,10 m
Waga (bez silnika) 3100 kg
Zanurzenie 0,7 m
Pojemność zbiornika paliwa 445 l
Pojemność zbiornika świeżej wody 93 l
Kategoria CE C
Maksymalna ilość osób 10
Kabiny 1
Koje 3+2
Silnik 2x Mercury V6 250 KM
Prędkość maksymalna + 45 węzłów
Prędkość przelotowa 26-30 węzłów