Flipper 900 ST zabierze rodzinę lub grupę przyjaciół na niezapomniane wycieczki. Łódź łączy w sobie luksus, przestrzeń i moc z cechami zwinności kierowcy wyścigowego. Całkowicie składany dach i duże okna panoramiczne kuszą do wypłynięcia na wodę, aby cieszyć się słońcem i falami.

Flipper 900 ST

LUKSUSOWY NOCLEG

Flipper 900 ST oferuje miejsce do noclegu dla sześciu osób. Przestronna i przytulna kabinowa rufowa z posiada osobne wejście. Elegancka sofa wypoczynkowa zamienia się w podwójne łóżko po naciśnięciu przycisku opuszczającego stół. Lokatorzy kabiny umieszczonej na dziobie dysponują bezpośrednim dostępem do kabiny toaletowej z prysznicem. Stylowe i lekkie meble w połączeniu z nowoczesnymi tkaninami nadają łodzi spokojną, a zarazem luksusową atmosferę.

Nowy model Flippera pozwala użytkownikowi na korzystanie z łodzi nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych i niskich temperaturach. Po zamknięciu dużego, elektrycznie sterowanego dachu, na pokładzie buduje się komfortowy salon. Ogrzewane wnętrze pozwala na przedłużenie sezonu i spędzenie urlopu na łodzi nawet w listopadzie.  A gdy słońce wyjdzie zza chmur, poczuj na sobie jego promienie, zamieniając 900 ST w otwartą, sportową łódź za pomocą jednego przycisku.

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT

Bezpieczeństwo i funkcjonalność przenikają przez projekt kokpitu. Wszelkie przyciski i elementy sterujące znajdują się dokładnie tam, gdzie można się ich spodziewać. Ploter Simrad GO12 daje sternikowi gwarancję kontroli zarówno danych nawigacyjnych jak i silnikowych. Dotykowy ekran pozwala na obsługę tempomatu i systemów wspomagających. Wygodny i ergonomiczny fotel sternika sprawia, że siedzenie za sterem nowego Flippera nigdy nie męczy.

Cisza panująca na pokładzie po uruchomieniu mocnych silników Mercury jest zaskakująca. Po włączeniu biegu odczuwalna jest moc imponujących silników. Dobrze zaprojektowany i opracowany układ kierowniczy pracuje lekko, a jednocześnie wyraźnie. Flipper 900ST zaskakuje tylko pozytywnie, to nowoczesna łódź dla wymagających klientów, którzy lubią rzucać wodzie wyzwania, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo, funkcjonalność i innowacyjny design.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Długość 9,45 m
Szerokość 3,15 m
Waga (z silnikiem) 3600 kg
Zanurzenie 0,7 m
Pojemność zbiornika paliwa 380 l
Pojemność zbiornika wody 120 l
Ilość kabin 2
Ilość łóżek 4+2
Kategoria projektu C
Maksymalna ilość osób 10
Maksymalna prędkość +45 węzłów
Prędkość przelotowa 26-30 węzłów
Silnik 2 x Mercury 250 PS JOYSTICK