C8 jest trzecim z serii Nimbus Commuter po najnowszych modelach C9 i C11. Jego konstrukcja w równym stopniu zaspokoi potrzeby osób dojeżdżających do pracy przez cały rok, aktywnych jednodniowych wycieczkowiczów jak i tych, którzy planują krótsze podróże z noclegami.

Nimbus Commuter C8

ELASTYCZNY I FUNKCJONALNY

Podobnie jak jego „rodzeństwo”, C8 ma szeroką konstrukcję, która zapewnia dodatkową swobodę i ułatwia poruszanie się po pokładzie.
Dzięki łatwej w obsłudze, funkcjonalnej i zwinnej konstrukcji jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą korzystać ze swojej łodzi na co dzień, niezależnie od pogody. W C8 priorytetem jest przestrzeń, powierzchnia i funkcjonalność, które zapewniają poczucie swobody na pokładzie. Znajdziesz na nim łatwo dostępne schowki, szerokie przejścia i duże przesuwne drzwi.

Pomimo mniejszego rozmiaru, priorytetowo potraktowano przestrzeń, aby ułatwić wsiadanie i wysiadanie oraz poruszanie się po pokładzie. „Sztuczka z C8 polegała na zachowaniu tego samego wysokiego poziomu funkcjonalności i elastyczności, co C9, ale w mniejszym kadłubie”, mówi Joacim Gustavsson, główny projektant w Nimbus Boats Sweden AB.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Długość 7,93 m
Szerokość 2,55 m
Waga (Mercury 350 KM) 2300 kg
Pojemność zbiornika paliwa 240 l
Pojemność zbiornika wody 50 l
kategoria CE C, 8 osób
Liczba łóżek 2
Prędkość 40+ knots