T11 to ponad dwunastometrowa jednostka przeznaczona do organizowania rejsów z dużą przestrzenią dla maksymalnie 12 osób, umożliwiającą spotkania towarzyskie lub aktywny wypoczynek, jednocześnie zapewniająca wystarczającą ilość miejsca dla wszystkich osób na pokładzie, aby podczas poruszania się z większą prędkością stawić czoła wymaganiom związanym z kierunkiem podróży.

Nimbus Tender T11

ŻEGLARSKIE DOZNANIA

„W procesie projektowania i rozwoju, celowo skupiliśmy się na „prostocie” i ” łatwości życia” dla wszystkich na pokładzie. Oznacza to możliwość wygodnego i swobodnego poruszania się po pokładzie, załadunku, przemieszczania się, przebywania na pokładzie i prowadzenia własnej łodzi. Wszystko, co ma związek z Twoim Nimbusem, powinno dawać poczucie naturalności i komfortu niezależnie od sposobu użytkowania. Kiedy wszystko jest łatwe, po prostu czujemy się bardziej zrelaksowani i możemy skupić się na wrażeniach z pływania”- mówi Mats Jacobsson, dyrektor techniczny w Nimbusie.

Przez cały czas trwania procesu projektowania kierowaliśmy się jednym pytaniem: „Jakie elementy składają się na najlepsze spędzenie czasu nad morzem w doskonałym towarzystwie?”

Odpowiedzią były duże, elastyczne przestrzenie sprzyjające spotkaniom towarzyskim, mnóstwo miejsca do poruszania się, odpowiednia ochrona przed słońcem, obejmująca znaczną część łodzi i kilka miejsc do odpoczynku i opalania się lub siedzenia. Ponadto zapewniono wystarczającą ilość miejsca na przechowywanie pożywienia i napojów, prawdziwą kuchnię z grillem na świeżym powietrzu, dużą platformę kąpielową z miejscem dla kilku osób, a także wyjątkowo pojemne, lecz łatwo dostępne schowki na narzędzia i sprzęt.

Serce łodzi znajduje się w jej salonie. Jest to wyjątkowo przestronna i wielofunkcyjna przestrzeń towarzyska, którą można łatwo dostosować do różnych zajęć, takich jak podróżowanie, kąpiele słoneczne, zabawy, posiłki lub popołudniowe, spokojne czytanie w zaciszu. Elastyczność zapewniają sofy, stoliki i markizy z łatwymi w obsłudze uchwytami, które mogą być obracane, składane i przesuwane w różnych pozycjach w zależności od tego, co zamierzasz robić.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Długość 12,40 m
Szerokość 3,46 m
Waga z silnikiem 350PS 5600 kg
Zanurzenie 0,9 m
Wysokość 3,75 m
Pojemność paliwa 850 l
Pojemność wody 135 l
Czarny zbiornik na wodę 80 l
Szary zbiornik na wodę opcjonalny
Pojemność lodówki 70 + 70 + 85 l
Kategoria CE B, 10 osób
Liczba łóżek 4 (2 + 2)
Prędkość +40 węzłów

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

  • 2x Mercury Verado V8 300 KM
  • System kontroli Zipwake
  • Ster strumieniowy dziobowy SE 100
  • System świeżej wody
  • Kabina prysznicowa w łazience
  • Prysznic na pawęży
  • Lodówka o pojemności 70 l
  • Ploter Simrad 12″
  • Oświetlenie LED
  • Materace i poduszki dekoracyjne